TEDARİKÇİLERİMİZ

EKK Eagle Industry

Dünya çapında otomobil ve yardımcı parça üreticileri için otomotiv ve inşaat makineleri ürünleri üretiyoruz, araştırıyor ve geliştiriyoruz. Mekanik salmastralar, dudaklı keçeler, özellikle otomobillerin yardımcı parçalarında kullanılan özel valfler ve inşaat makinelerinde kullanılan yüzer contalar dahil.

EKK Eagle Industry Co. Ltd, Japonya’daki tesislerin yanı sıra dünya çapında 58 ofis ve üretim tesisine sahip bir Japon şirketidir. Öncelikle Asya, ABD ve Avrupa’da,  Hollanda’da bir satış ofisi dahil.

EKK, ISO TS 16949, ISO 14001, BS OHSAS 18001 ve ISO 9001’e göre sertifikalandırılmıştır.

C&U Bearing

C & U rulmanın önde gelen ürünleri – hassas düşük gürültülü yatak (grup Z3 ve grup Z4 ürünleri), Devlet Rulman Kalite Denetim ve Denetim Merkezi tarafından denetlemeyi geçmiştir.

2004 yılında, C & U 10 Milyon Hassas Hassas Düşük Gürültü Otomatik Dinamikleri Rulman Projesi, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Devlet Meşalesi Programında yer alan Bilim ve Teknoloji Geliştirme Planı olarak sıralanırken, rulman ürünü devlet düzeyindeki yeni ana ürün listelenmiştir. Ayrıca C & U rulman, birkaç kez ulusal “ince rulman” unvanını almıştır.